top of page

Ons team

We bieden vraaggerichte en passende begeleiding door de juiste hulpverlener, in de juiste frequentie en op de juiste momenten. Onze begeleiding richt zich op gezinnen met een complexe problematiek. Dit vraagt om extra kwaliteiten van de professionals.

We bieden kwalitatief hoogwaardige maar laagdrempelige zorg, waarbij vraaggericht gewerkt wordt. Daarbij vinden wij het belangrijk – juist in deze tijd van bezuinigingen – om de zorg zo goedkoop mogelijk te houden, maar de kwaliteit te waarborgen. Het belang van het kind/de jongere staat hierin altijd voorop.

Xenia Verkuijlen

"Ik zie altijd kansen en mogelijkheden. Dit geldt voor zowel de cliënten als ook voor mijn teamleden en de organisatie."

Xenia Verkuijlen_edited.jpg

Directeur / bestuurder

xenia@vianeo.nl

Debby Keijzers

 

background.png

Jeugdzorgwerker

debbiekeijzers@vianeo.nl

Maud Deenen

 

background.png

Jeugdzorgwerker

maud@vianeo.nl

Anne Dirks

 

background.png

Jeugdzorgwerker

anne@vianeo.nl

Celine de Bresser

 

IMG_8103_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

celine@vianeo.nl

De klussers

Dit zijn de harde werkers die met regelmaat komen klussen op onze locatie(s). Vol enthousiasme repareren zij alles in een handomdraai. Wij zijn heel blij met hen!

Image.jpeg

‘Ome Wim’ en ‘Handige Harrie’ 

Rosandra Staaltjens

 

IMG_8102_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

rosandra@vianeo.nl

Bertie Lukassen

 

background.png

Jeugdzorgwerker
bertie@vianeo.nl

Robin Willemsen

 “Als het even niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat. Ik probeer altijd te zoeken naar een oplossing en kijk ik naar wat wel kan!” 

background.png

Jeugdzorgwerker

robin@vianeo.nl

Sandra Kooijmans
 

Sandra Kooijmans_edited.jpg

Gedragswetenschapper

sandra@vianeo.nl

Rosa van der Loop

 

background.png

Jeugdzorgwerker

rosa@vianeo.nl

Kaylee Weijers
 

Logo-ViaNeo-brand.jpg

Stagiair Gedragswetenschapper

kaylee@vianeo.nl

Lidy Donkers

 

background.png

Jeugdzorgwerker

lidy@vianeo.nl

Hanneke van de Kam

 

background.png

Jeugdzorgwerker

hanneke@vianeo.nl

Natasja van der Velden

 "Wacht niet op een goede dag, zorg dat het er één wordt!"

248897436_2017627248406295_6902016184306835166_n.png

Medewerker backoffice
natasja@vianeo.nl

Komt jouw foto hier?

 Wij zijn en blijven altijd op zoek naar extra teamleden om onze beloftes waar te kunnen maken. Benieuwd naar onze vacatures?

photo-1529672425113-d3035c7f4837.jpg

Deborah van Gastel

 

background.png

Jeugdzorgwerker

deborah@vianeo.nl

Monique Clemens
 

“Zorgen voor een omgeving die bijdraagt aan een zo optimaal mogelijk ontwikkeling van de jeugdige is mijn ambitie”

Monique Clemens_edited.jpg

Gedragswetenschapper

monique.clemens@vianeo.nl

Moniek de Raat

 

IMG_8106_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

moniek.deraat@vianeo.nl

Joop Passier

 

IMG_8178_edited.jpg

Vrijwilliger

Ismael kewal

 

IMG_8244_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

ismael@vianeo.nl

Fachelle van Gullik
 

background.png

Jeugdzorgwerker

fachelle@vianeo.nl

Femke van Hulst

 

IMG_8166_edited.jpg

Marjolein Prins
 

IMG_8239_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

marjolein@vianeo.nl

Maaike Klerkx

 "Always be PAWsitive!"

(begeleiding met 4 poten)

IMG_0208.png

Jeugdzorgwerker

maaike@vianeo.nl

Jan Aarts
 

IMG_8164_edited.jpg

Teammanager

jan@vianeo.nl

Irene Geulebert

 "Voeding en gezondheid: dat is voor mij een stukje circle of life."

IMG_0266.png

Gastvrouw

irene@vianeo.nl

Cindy Schut
 

"Iemand kunnen helpen is het mooiste wat bestaat en elk kind heeft recht op
een veilige plek."

IMG_8173_edited.jpg

Administratief medewerker

cindy@vianeo.nl

Debbie Fortuin

 

background.png

Jeugdzorgwerker

debbie@vianeo.nl

Janneke Peeters

 

background.png

Jeugdzorgwerker

janneke@vianeo.nl

Henny Stamps

 

background.png

Huishoudelijke dienst

   

Komt jouw foto hier?

 Wij zijn en blijven altijd op zoek naar extra teamleden om onze beloftes waar te kunnen maken. Benieuwd naar onze vacatures?

photo-1529672425113-d3035c7f4837.jpg

Mila Stiens
 

   

background.png

Stagiaire

mila@vianeo.nl

Zoë Henkelman
 

IMG_8180_edited.jpg

Jeugdzorgwerker
zoe@vianeo.nl

Daan van de Donk

 

IMG_8158_edited.jpg

Stagiair Jeugdzorgwerker

daan@vianeo.nl

bottom of page