top of page

Ons team

We bieden vraaggerichte en passende begeleiding door de juiste hulpverlener, in de juiste frequentie en op de juiste momenten. Onze begeleiding richt zich op gezinnen met een complexe problematiek. Dit vraagt om extra kwaliteiten van de professionals.

We bieden kwalitatief hoogwaardige maar laagdrempelige zorg, waarbij vraaggericht gewerkt wordt. Daarbij vinden wij het belangrijk – juist in deze tijd van bezuinigingen – om de zorg zo goedkoop mogelijk te houden, maar de kwaliteit te waarborgen. Het belang van het kind/de jongere staat hierin altijd voorop.

Xenia Verkuijlen

"Ik zie altijd kansen en mogelijkheden. Dit geldt voor zowel de cliënten als ook voor mijn teamleden en de organisatie."

Xenia Verkuijlen_edited.jpg

Directeur / bestuurder

xenia@vianeo.nl

Sander Giesbers

background.png

Jeugdzorgwerker

sander@vianeo.nl

Maud Deenen

background.png

Jeugdzorgwerker

maud@vianeo.nl

Anne Dirks

background.png

Jeugdzorgwerker

anne@vianeo.nl

Celine de Bresser

IMG_8103_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

celine@vianeo.nl

De klussers

Dit zijn de harde werkers die met regelmaat komen klussen op onze locatie(s). Vol enthousiasme repareren zij alles in een handomdraai. Wij zijn heel blij met hen!

Image.jpeg

‘Ome Wim’ en ‘Handige Harrie’ 

Rosandra Staaltjens

IMG_8102_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

rosandra@vianeo.nl

Bertie Lukassen

IMG_2694_edited.jpg

Jeugdzorgwerker
bertie@vianeo.nl

Robin Willemsen

 “Als het even niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat. Ik probeer altijd te zoeken naar een oplossing en kijk ik naar wat wel kan!” 

background.png

Jeugdzorgwerker

robin@vianeo.nl

Sandra Kooijmans

Sandra Kooijmans_edited.jpg

Gedragswetenschapper

sandra@vianeo.nl

Jip van Lith

background.png

Projectleider Pontis

jip@vianeo.nl

Daan van de Donk

IMG_8158_edited.jpg

Stagiair Jeugdzorgwerker

daan@vianeo.nl

Kaylee Weijers

Logo-ViaNeo-brand.jpg

Stagiair Gedragswetenschapper

kaylee@vianeo.nl

Amber van der Heijden
 

background.png

Jeugdzorgwerker

amber@vianeo.nl

Hanneke van de Kam

IMG_3194_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

hanneke@vianeo.nl

Natasja van der Velden

 "Wacht niet op een goede dag, zorg dat het er één wordt!"

248897436_2017627248406295_6902016184306835166_n.png

Medewerker backoffice
natasja@vianeo.nl

Komt jouw foto hier?

 Wij zijn en blijven altijd op zoek naar extra teamleden om onze beloftes waar te kunnen maken. Benieuwd naar onze vacatures?

photo-1529672425113-d3035c7f4837.jpg

Hans Stroink

IMG_3369_edited.jpg

Chauffeur ViaNeo bus

hans.stroink@vianeo.nl

Monique Clemens
 

“Zorgen voor een omgeving die bijdraagt aan een zo optimaal mogelijk ontwikkeling van de jeugdige is mijn ambitie”

Monique Clemens_edited.jpg

Gedragswetenschapper

monique.clemens@vianeo.nl

Moniek de Raat

IMG_8106_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

moniek.deraat@vianeo.nl

Joop Passier

IMG_8178_edited.jpg

Vrijwilliger

Christel van Esch

cirkel.png

Jeugdzorgwerker

christel@vianeo.nl

Fachelle van Gullik

cirkel.png

Jeugdzorgwerker

fachelle@vianeo.nl

Marjolein Berkemeijer

IMG_3534_edited.jpg

Coördinator NSO/Leefgroep
marjolein.berkemeijer@vianeo.nl

Joost de Crom

cirkel.png

Jeugdzorgwerker

joost@vianeo.nl

Marjolein Prins

IMG_8239_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

marjolein@vianeo.nl


Mendalyna
van der Poel

WhatsApp Image 2023-12-21 at 11.20_edited.jpg

Medewerker personeels administratie

mendalyna@vianeo.nl

Jan Aarts 
Fijn wanneer je in de jeugdzorg kunt doen “wat een kind, het gezin, nodig heeft”. Bij ViaNeo zie ik dagelijks dat we met dat maatwerk aan de slag gaan.

IMG_8164_edited.jpg

Teammanager

jan@vianeo.nl

Irene Geulebert

 "Voeding en gezondheid: dat is voor mij een stukje circle of life."

IMG_0266.png

Gastvrouw

irene@vianeo.nl

Cindy Schut
 

"Iemand kunnen helpen is het mooiste wat bestaat en elk kind heeft recht op
een veilige plek."

IMG_8173_edited.jpg

Administratief medewerker

cindy@vianeo.nl

Samira Abdulahni

background.png

Jeugdzorgwerker

samira@vianeo.nl

Koen Koopmans

background.png

Jeugdzorgwerker

koen@vianeo.nl

Henny Stamps

IMG_3385_edited.jpg

Huishoudelijke dienst

   

Komt jouw foto hier?

 Wij zijn en blijven altijd op zoek naar extra teamleden om onze beloftes waar te kunnen maken. Benieuwd naar onze vacatures?

photo-1529672425113-d3035c7f4837.jpg

Ivana van Tienen

background.png

Jeugdzorgwerker 

ivana@vianeo.nl

Zoë Henkelman

IMG_8180_edited.jpg

Jeugdzorgwerker
zoe@vianeo.nl

Femke van Hulst

IMG_8166_edited.jpg

Nikky Lamers

IMG_3366_edited.jpg

Jeugdzorgwerker

nikky@vianeo.nl

Nikki Smulders

cirkel.png

Jeugdzorgwerker

nikki@vianeo.nl

bottom of page