Ons team

We bieden vraaggerichte en passende begeleiding door de juiste hulpverlener, in de juiste frequentie en op de juiste momenten. Onze begeleiding richt zich op gezinnen met een complexe problematiek. Dit vraagt om extra kwaliteiten van de professionals.

We bieden kwalitatief hoogwaardige maar laagdrempelige zorg, waarbij vraaggericht gewerkt wordt. Daarbij vinden wij het belangrijk – juist in deze tijd van bezuinigingen – om de zorg zo goedkoop mogelijk te houden, maar de kwaliteit te waarborgen. Het belang van het kind/de jongere staat hierin altijd voorop.

Xenia Verkuijlen

"Ik zie altijd kansen en mogelijkheden. Dit geldt voor zowel de cliënten als ook voor mijn teamleden en de organisatie."

IMG_0489.png

Directeur/eigenaar

xenia@vianeo.nl

Ellis van de Crommert

 

background.png

Stagiaire Jeugdzorgwerker

ellis@vianeo.nl

Desmond Burger

 

background.png

Jeugdzorgwerker

desmond@vianeo.nl

Irene Geulebert

 "Voeding en gezondheid: dat is voor mij een stukje circle of life."

IMG_0266.png

Gastvrouw

irene@vianeo.nl

Komt jouw foto hier?

 Wij zijn en blijven altijd op zoek naar extra teamleden om onze beloftes waar te kunnen maken. Benieuwd naar onze vacatures?

photo-1529672425113-d3035c7f4837.jpg

Elja Verheij

 

background.png

Teamleider

elja@vianeo.nl

Debbie Fortuin

 

background.png

Jeugdzorgwerker

debbie@vianeo.nl

Janneke Peeters

 

background.png

Jeugdzorgwerker

janneke@vianeo.nl

Henny Stamps

 

background.png

Huishoudelijke dienst

   

Komt jouw foto hier?

 Wij zijn en blijven altijd op zoek naar extra teamleden om onze beloftes waar te kunnen maken. Benieuwd naar onze vacatures?

photo-1529672425113-d3035c7f4837.jpg

Mohamed Kabba

 

background.png

Jeugdzorgwerker

mohammed@vianeo.nl

Melissa Manders

 

background.png

Jeugdzorgwerker

melissa@vianeo.nl

Rosa van der Loop

 

background.png

Jeugdzorgwerker

rosa@vianeo.nl

Lidy Donkers

 

background.png

Jeugdzorgwerker

lidy@vianeo.nl

Debby Keijzers

 

background.png

Jeugdzorgwerker

debbiekeijzers@vianeo.nl

Rogier Huijsmans

 

background.png

Jeugdzorgwerker

rogier@vianeo.nl

Hélène Verbruggen

 

background.png

Jeugdzorgwerker

helene@vianeo.nl

Cindy Schut

 

background.png

Administratief medewerker

cindy@vianeo.nl

Kiki Govers

 

background.png

Jeugdzorgwerker

kiki@vianeo.nl

De klussers

Dit zijn de harde werkers die met regelmaat komen klussen op onze locatie(s). Vol enthousiasme repareren zij alles in een handomdraai. Wij zijn heel blij met hen!

Image.jpeg

‘Ome Wim’ en ‘Handige Harrie’ 

Timi Rovers

 

background.png

Gedragswetenschapper

timi@vianeo.nl

Hans Vroomen

 

background.png

Chauffeur vervoersdiensten

hans@vianeo.nl

Raisa van den Broek

 

background.png

Vrijwilliger

Urfill Pinas

 

background.png

Jeugdzorgwerker

urfill@vianeo.nl

Fachelle van Gullik

 

background.png

Jeugdzorgwerker

fachelle@vianeo.nl

Mara van der Sanden
 


 

background.png

Stagiaire

mara@vianeo.nl

Maaike Klerkx

 "Always be PAWsitive!"

(begeleiding met 4 poten)

IMG_0208.png

Jeugdzorgwerker

maaike@vianeo.nl

Hanneke van de Kam

 

background.png

Jeugdzorgwerker

hanneke@vianeo.nl

Natasja Brands

 "Wacht niet op een goede dag, zorg dat het er één wordt!"

248897436_2017627248406295_6902016184306835166_n.png

Jeugdzorgwerker

natasja@vianeo.nl

Patrick Rommerts

 

background.png

Jeugdzorgwerker

patrick@vianeo.nl

Celine de Bresser

 

background.png

Jeugdzorgwerker

celine@vianeo.nl

Deborah van Gastel

 

background.png

Jeugdzorgwerker

deborah@vianeo.nl

Monique Clemens

 

background.png

Gedragswetenschapper

monique@vianeo.nl

Lucien van Druten

 

background.png

Jeugdzorgwerker

lucien@vianeo.nl

Joop Passier

 

background.png

Vrijwilliger

Robin Willemsen

 “Als het even niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat. Ik probeer altijd te zoeken naar een oplossing en kijk ik naar wat wel kan!” 

background.png

Jeugdzorgwerker

robin@vianeo.nl

Maartje van den Vorstenbosch
 

background.png

Jeugdzorgwerker

maartje@vianeo.nl

Lotte van Weert

 

background.png

Stagiaire

lotte@vianeo.nl

Michella Waasdorp

 

background.png

Jeugdzorgwerker

michella@vianeo.nl