Ons team

We bieden vraaggerichte en passende begeleiding door de juiste hulpverlener, in de juiste frequentie en op de juiste momenten. Onze begeleiding richt zich op gezinnen met een complexe problematiek. Dit vraagt om extra kwaliteiten van de professionals.

We bieden kwalitatief hoogwaardige maar laagdrempelige zorg, waarbij vraaggericht gewerkt wordt. Daarbij vinden wij het belangrijk – juist in deze tijd van bezuinigingen – om de zorg zo goedkoop mogelijk te houden, maar de kwaliteit te waarborgen. Het belang van het kind/de jongere staat hierin altijd voorop.

Xenia Verkuijlen

"Ik zie altijd kansen en mogelijkheden. Dit geldt voor zowel de cliënten als ook voor mijn teamleden en de organisatie."

Linkedin logo grey.png

Directeur/eigenaar
xenia@vianeo.nl

Vera Jans

"Eerlijkheid, humor en enthousiasme zet ik in om samen met de cliënt (nieuwe) positieve ervaringen op te doen en daarmee stappen vooruit te zetten."

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker / Orthopedagoog i.o.

vera@vianeo.nl

Yvonne van Liempd

"Door verbinding weer vertrouwen op verandering."

Linkedin logo grey.png
Irene Geulebert

"Voeding en gezondheid: dat is voor mij een stukje circle of life."

Linkedin logo grey.png

Gastvrouw
irene@vianeo.nl

Monika Rommers
Romy Aarts

"Samen kijken naar de toekomst, het zien van de mogelijkheden en goede dingen die iedere dag bezit."

Linkedin logo grey.png

Gedragswetenschapper
romy@vianeo.nl

Iris de Valk

"Rust, veiligheid en échte aandacht zijn belangrijke bouwstenen in mijn begeleiding. Laten we samen kijken naar de mogelijkheden om kinderen en hun ouders te laten groeien! "

Linkedin logo grey.png
Lorenzo ten Berge

"Samen sta je sterk, met elkaar gaan we op zoek naar dat wat werkt."

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
lorenzo@vianeo.nl

Eline van Haren
Maaike Klerkx

"Always be PAWsitive!"

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
"Begeleiding met 4 poten"
maaike@vianeo.nl

Yvanka Hulsen

"Ik gun het elk kind & gezin dat ze mogen zijn wie ze zijn. In een veilige omgeving die hen de kans biedt om verder te ontwikkelen. Ik ben daarin graag een helpende schakel. Dat doe ik vanuit een cliënt gerichte- en positieve basishouding."

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker / Speltherapeut
yvanka@vianeo.nl

Natasja Brands

"Wacht niet op een goede dag, zorg dat het er één wordt!"

Linkedin logo grey.png

Administratief medewerker
natasja@vianeo.nl

Mariëtte Koppenhagen

"Vanuit mijn positieve aanpak wil ik cliënten meer vertrouwen geven, laten openstaan voor kansen en motiveren om het beste uit zichzelf te halen."

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
eline@vianeo.nl

Anne Pelders
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
mariette@vianeo.nl

Elja Verheij

"Iedereen heeft het nodig zich veilig te voelen om open te kunnen staan voor nieuwe dingen, zowel het kind als de opvoeder."

Linkedin logo grey.png
Petra Peperkamp
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
petra@vianeo.nl

Linkedin logo grey.png
Deborah van Gastel

Jeugdzorgwerker
deborah@vianeo.nl

Linkedin logo grey.png

Teamleider
elja@vianeo.nl

Debbie Fortuin

Jeugdzorgwerker
debbie@vianeo.nl

De klussers

Dit zijn de harde werkers die met regelmaat komen klussen op onze locatie(s). Vol enthousiasme repareren zij alles in een handomdraai. Wij zijn heel blij met hen!

‘Ome Wim’ en ‘Handige Harrie’ 

  • Facebook
  • LinkedIn

© 2020 ViaNeo - flexibele kind- & jeugdhulp

Vestiging Uden

Heinsbergenstraat 5
5402 ED Uden

Vestiging Breda

Paardeweide 16c
4824 EH Breda

Telefoonnummer algemeen

0413 304443
 

Telefoonnummer aanmeldingen

085 200 69 39