Ons team

We bieden vraaggerichte en passende begeleiding door de juiste hulpverlener, in de juiste frequentie en op de juiste momenten. Onze begeleiding richt zich op gezinnen met een complexe problematiek. Dit vraagt om extra kwaliteiten van de professionals.

We bieden kwalitatief hoogwaardige maar laagdrempelige zorg, waarbij vraaggericht gewerkt wordt. Daarbij vinden wij het belangrijk – juist in deze tijd van bezuinigingen – om de zorg zo goedkoop mogelijk te houden, maar de kwaliteit te waarborgen. Het belang van het kind/de jongere staat hierin altijd voorop.

Xenia Verkuijlen

"Ik zie altijd kansen en mogelijkheden. Dit geldt voor zowel de cliënten als ook voor mijn teamleden en de organisatie."

Linkedin logo grey.png

Directeur/eigenaar
xenia@vianeo.nl

Vera Jans

"Eerlijkheid, humor en enthousiasme zet ik in om samen met de cliënt (nieuwe) positieve ervaringen op te doen en daarmee stappen vooruit te zetten."

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker / Orthopedagoog i.o.

vera@vianeo.nl

Yvonne van Liempd

"Door verbinding weer vertrouwen op verandering."

Linkedin logo grey.png
Irene Geulebert

"Voeding en gezondheid: dat is voor mij een stukje circle of life."

Linkedin logo grey.png

Gastvrouw
irene@vianeo.nl

Edwin Vissers

"Een manager is iemand die weet waar hij heen wil, opstaat, de  juiste mensen uitkiest en  ze de mogelijkheid geeft hun vleugels uit te slaan."

Linkedin logo grey.png

Teammanager
edwin@vianeo.nl

Monika Rommers

"Iedereen heeft het nodig zich veilig te voelen om open te kunnen staan voor nieuwe dingen, zowel het kind als de opvoeder."

Linkedin logo grey.png
Romy Aarts

"Samen kijken naar de toekomst, het zien van de mogelijkheden en goede dingen die iedere dag bezit."

Linkedin logo grey.png

Gedragswetenschapper
romy@vianeo.nl

Iris de Valk

"Rust, veiligheid en échte aandacht zijn belangrijke bouwstenen in mijn begeleiding. Laten we samen kijken naar de mogelijkheden om kinderen en hun ouders te laten groeien! "

Linkedin logo grey.png
Cindy Broeren

"Mensen laten ervaren dat zij, door te denken in mogelijkheden en oplossingen, meer aankunnen en hogere doelen kunnen nastreven en bereiken."

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
cindy@vianeo.nl

Eline van Haren

"Vanuit mijn positieve aanpak wil ik cliënten meer vertrouwen geven, laten openstaan voor kansen en motiveren om het beste uit zichzelf te halen."

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
eline@vianeo.nl

Carola van Boxel

"Samen sta je sterk! Successen bereik je door te doen waar je goed in bent, verbindingen te maken,  en samen de weg te bewandelen naar een veilige en gezonde toekomst!"

Linkedin logo grey.png
De klussers
Maaike Klerkx

"Always be PAWsitive!"

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
"Begeleiding met 4 poten"
maaike@vianeo.nl

Malou van Nistelrooij

"Ieder mens is uniek en heeft zijn eigen kwaliteiten. Samen kijken naar de mogelijkheden, zodat we positief en met vertrouwen de toekomst in kunnen."

Linkedin logo grey.png
Natasja Brands

"Wacht niet op een goede dag, zorg dat het er één wordt!"

Linkedin logo grey.png

Administratief medewerker
natasja@vianeo.nl

Karin Kerkhof

“Onderschat nooit de kracht van kleine stapjes”

Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
karin@vianeo.nl

Jolien van Dooren

"Wil je snel gaan, ga alleen.
Wil je ver komen, ga samen!"

Jeugdzorgwerker
jolien@vianeo.nl

Dit zijn de harde werkers die met regelmaat komen klussen op onze locatie(s). Vol enthousiasme repareren zij alles in een handomdraai. Wij zijn heel blij met hen!

‘Ome Wim’ en ‘Handige Harrie’ 

  • Facebook
  • LinkedIn

Vestiging Breda

Paardeweide 16c, 4824 EH
0413-304443 (Algemeen)

Vestiging Uden

Heinsbergenstraat 5, 5402 ED
0413-304443 (Algemeen)

© 2020 ViaNeo - flexibele kind- & jeugdhulp