Ons team

We bieden vraaggerichte en passende begeleiding door de juiste hulpverlener, in de juiste frequentie en op de juiste momenten. Onze begeleiding richt zich op gezinnen met een complexe problematiek. Dit vraagt om extra kwaliteiten van de professionals.

We bieden kwalitatief hoogwaardige maar laagdrempelige zorg, waarbij vraaggericht gewerkt wordt. Daarbij vinden wij het belangrijk – juist in deze tijd van bezuinigingen – om de zorg zo goedkoop mogelijk te houden, maar de kwaliteit te waarborgen. Het belang van het kind/de jongere staat hierin altijd voorop.

Xenia Verkuijlen
Lidy Donkers

"Ik zie altijd kansen en mogelijkheden. Dit geldt voor zowel de cliënten als ook voor mijn teamleden en de organisatie."

IMG_0489.png
Linkedin logo grey.png

Directeur/eigenaar
xenia@vianeo.nl

Ellis van de Crommert 
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
lidy@vianeo.nl

Debbie Keijzers
Maaike Klerkx

"Always be PAWsitive!"

IMG_0208.png
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
"Begeleiding met 4 poten"
maaike@vianeo.nl

Hanneke van de Kam
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Stagiaire Jeugdzorgwerker

ellis@vianeo.nl

Yvonne van Liempd

"Door verbinding weer vertrouwen op verandering."

IMG_0349.png
Linkedin logo grey.png
Irene Geulebert
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
debbiekeijzers@vianeo.nl

Lorenzo ten Berge

"Samen sta je sterk, met elkaar gaan we op zoek naar dat wat werkt."

Lorenzo ten Berge.jpeg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
lorenzo@vianeo.nl

Hélène Verbruggen 
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
hanneke@vianeo.nl

Natasja Brands

"Wacht niet op een goede dag, zorg dat het er één wordt!"

248897436_2017627248406295_6902016184306835166_n.png
Linkedin logo grey.png

Administratief medewerker
natasja@vianeo.nl

Patrick Rommerts

"Voeding en gezondheid: dat is voor mij een stukje circle of life."

IMG_0266.png
Linkedin logo grey.png

Gastvrouw
irene@vianeo.nl

Komt jouw foto hier?
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
helene@vianeo.nl

Celine de Bresser 
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
patrick@vianeo.nl

Elja Verheij

Wij zijn en blijven altijd op zoek naar extra teamleden om onze beloftes waar te kunnen maken. Benieuwd naar onze vacatures?

photo-1529672425113-d3035c7f4837.jpg

Bekijk hier ons volledige aanbod vacatures > Werken bij ViaNeo

Tanja Helden
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
tanja@vianeo.nl

De klussers

Dit zijn de harde werkers die met regelmaat komen klussen op onze locatie(s). Vol enthousiasme repareren zij alles in een handomdraai. Wij zijn heel blij met hen!

Image.jpeg
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png
Deborah van Gastel
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
deborah@vianeo.nl

Anna van Kempen 
Logo-ViaNeo-brand.jpg

Jeugdzorgwerker

anna@vianeo.nl

Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Teamleider
elja@vianeo.nl

Debbie Fortuin
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
debbie@vianeo.nl

Janneke Peeters 
Logo-ViaNeo-brand.jpg

Jeugdzorgwerker
janneke@vianeo.nl

‘Ome Wim’ en ‘Handige Harrie’ 

Timi Rovers 
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png
Hans Vroomen 
Logo-ViaNeo-brand.jpg

Chauffeur vervoersdiensten
hans@vianeo.nl

Komt jouw foto hier?

Wij zijn en blijven altijd op zoek naar extra teamleden om onze beloftes waar te kunnen maken. Benieuwd naar onze vacatures?

photo-1529672425113-d3035c7f4837.jpg
Linkedin logo grey.png

Bekijk hier ons volledige aanbod vacatures > Werken bij ViaNeo

Lucien van Druten 
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Linkedin logo grey.png

Jeugdzorgwerker
lucien@vianeo.nl

Joop Passier 
Logo-ViaNeo-brand.jpg

Vrijwilliger

Raisa van den Broek 
Henny Stamps 
Logo-ViaNeo-brand.jpg
Cindy Schut 
Logo-ViaNeo-brand.jpg

Administratief medewerker
cindy@vianeo.nl

Robin Willemsen

“Als het even niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat. Ik probeer altijd te zoeken naar een oplossing en kijk ik naar wat wel kan!” 

Logo-ViaNeo-brand.jpg
C22CD32C-D1B7-4FE6-8599-6C8B9BCB42E2.jpeg
Linkedin logo grey.png